חייגו עכשיו לקבלת ההצעה האיכותית ביותר עבור הארוע שלכם!

קייטרינג טבעוני לאירועים מיוחדים

ידוע כי קייטרינג טבעוני אינו פשוט לאיתור. לאחרונה מתפרסמות כתבות בעיתונים על אולמות אירועים בהם הבעלים מסרבים לאפשר ללקוחות להחליף ספקים, בעיקר את ספקי הקייטרינג, והם נותרים ללא מענה. בלא מעט מאותן חברות קייטרינג חסרה התודעה הטבעונית, או קיימת במשורה. לכן ההמלצה שלנו אליכם היא כפולה. אתם טבעונים, החברים שלכם טבעונים אך ההפקה באולם מסרבת להחליף לכם את הקייטרינג? נתקו מגע. אתם לא צריכים להתפשר על רכיב כה חשוב כמו שירות הסעדה רצוי באירוע שלכם. לאחר שתמצאו אולם שלא עובד עם ספקים קבועים, מומלץ לקרוא לנו. אוכל טבעוני הוא המומחיות שלנו, משום שאנו מחברות ההסעדה הבודדות שלא מתייחסות לתחום הזה כ- "עשיית טובה ללקוח". אצלנו המטבח הטבעוני הוא אומנותי, מושקע, ומקורי. אנו מקיימים התייעצויות והשתלמויות עם שפים גדולים מחו"ל המתמחים במזון טבעוני.

מזון טבעוני – מאילוץ לרצונו החופשי של הסועד

אל תטעו: זה אינו שינוי תודעה, אלא לגמרי המציאות. אוכל טבעוני איכותי במאה ה- 21 לא צריך להיות אילוץ, אלא להשביע את רעבונו של הסועד ולתרום לו את אותה כמות ואותה איכות של ויטמינים כמו בשר. סועדים רבים ששומעים כי באירוע אליו הם הוזמנו יהיה קייטרינג טבעוני מדמיינים מסעדות פאסט פוד טבעוני זולות, ובצדק רב חוששים מהבאות. אולם מה שלא מובן לחלק ניכר מהציבור הוא שאוכל טבעוני אינו טעים/לא טעים בשל היותו דומה להמבורגר או לפיצה, כמקובל באותן מסעדות. האוכל הטבעוני צריך להיות טעים, עתיר ויטמינים וכמובן משביע ומספק. לכן, אצלנו לא תמצאו סֶייטָן שנראה כמו בשר או טופו שנראה כמו גבינה לבנה, אלא מאכלים המבוססים על קטניות, סולת, טחינה, שיבולת שועל, והרבה תיבול טעים שיגרום לכל אחד ואחת מכם ליהנות באמת ובתמים ממה שאוכלים.

סוגי קייטרינג טבעוני מבית משנתנו

אנו מציעים קייטרינג טבעוני המבוסס על חומרי גלם מוכרים כגון שעועית, עדשים אדומות, וגידולי שדה כמו תפוחי אדמה ובצל. לצד התבלינים המוכרים לכם, אנו מתבלים את מזוננו גם בחומרים נדירים יותר כמו עירית, לענה וגדילן – כולם נובעים מצמחים אורגניים לחלוטין. את המנות ניתן לעצב בשלל דרכים – החל מדרום אמריקאי המבוסס על בטטות ותפוחי אדמה, ועד סגנונות ירוקים בסגנונות מערביים מוכרים יותר.