חייגו עכשיו לקבלת ההצעה האיכותית ביותר עבור הארוע שלכם!

קייטרינג טבעוני

קייטרינג טבעוני

אחד הטרנדים הבולטים של השנים האחרונות הוא נושא הטבעונות. אנו מחשיבים עצמנו כקייטרינג מעודכן ומודרני, לכן בקייטרינג התאנה אנו מספקים קייטריג טבעוני טעים, מדויק ועשיר בטעמים. חומרי הגלם בהם אנו משתמשים הם על טהרת הטבעונות, סייטן, טופו ירקות העונה, פירות, תחליפי חלב איכותיים. כל אלו מאפשרים לנו לא לגרוע מאיכות הטעם והמנות אותן אנו רגילים להכין. קייטרינג טבעוני הוא הדרך שלכם להפתיע את קהל האורחים עובדים בני המשפחה הטבעונים שלכם – כחלק מתפריט אירוע, או כתפריט טבעוני מלא ומשובח.

 

אתם מקפידים על הפרדת הכלים ושימוש בחומרים מהטבע בלבד? והיכן ניתן להתרשם מהתפריט המוצע?

 

בוודאי. אנו מקפידים על חומרים מהטבע, לא תמצאו שאריות של חומרים מן החי באף אחת מהמנות הטבעוניות שלנו, ומזמינים אתכם לטעום ולהבין שאפשר ליהנות מהטבע במלוא תפארתו. קייטרינג טבעוני הוא בראש בראשונה קייטרינג ברמה גבוהה, אנו לא גורעים מן הטעמים ולהפך, ישנם לא מעט לקוחות שלנו שאומרים כי הקינוחים בקייטרינג טבעוני טעימים בהרבה מאלו מן החי, גם אנחנו חושבים כך. אז אם אתם מעונינים להציץ בתפריט הקייטרינג הטבעוני שלנו מוזמנים ללחוץ כאן.

 

אתם מגיעים גם לאירועים בחוץ? 

 

כן, קייטרינג טבעוני אמיתי, הוא כזה שמגיע לכל מקום, לכנסים אירועים ואירועים בטבע – אנו מציעים לכלל לקוחותינו שירות מלא ומקצועי, וכחלק מכך הדינמיות שלנו, אתם תקבעו מיקום, אנחנו נגיע אליכם. בואו ליהנות מקייטרינג טבעוני בלתי נשכח, בואו לפנק את החברים שבחרו בדרך הטבע – עם מנות כל כך טעימות שהם יבקשו מכם את המתכונים. וזו הבטחה. 

 

קרא עוד: קייטרינג חלבי | קייטרינג בשרי