חייגו עכשיו לקבלת ההצעה האיכותית ביותר עבור הארוע שלכם!

איזה קייטרינג בחיפה יתאים לאירוע צהריים?

אם אתם עומדים לקיים אירוע בשעות הצהריים, כמו ברית מילה, חתונת צהריים או אפילו אירוע עסקי קליל, חשוב לבחור קייטרינג בחיפה אשר יוכל להעניק לכם מנות המתאימות לסוג האירוע הזה, ולבצע הגשה המתאימה לאירוע מהסוג הזה.

כאשר מדברים על אירועים המתקיימים בשעות הצהריים צריך לדבר על שני סוגים שונים של אירועים – אירועים המתקיימים במקומות סגורים, כמו אולמות אירועים, ואירועים המתקיימים בחוץ כמו על חוף הים או בטבע. מדובר בשני סוגי אירועים שונים לחלוטין שעבור כל אחד מהם צריך להתאים את הקייטרינג בצורה שונה.

ההבדל בין אירוע באולם לאירוע בטבע

מבחינתו של קייטרינג בחיפה ההבדל בין אירוע באולם לבין אירוע בטבע הוא מהותי מאוד. ישנם כמה הבדלים בין השניים אשר מצריכים התארגנות שונה מבחינת הקייטרינג:

  1. אירוע באולם מאפשר לקייטרינג לקבל מטבח מאובזר ומקום בו הוא יכול לבצע את ההכנות ולהוציא ממנו את ההגשות בצורה מסודרת. כאשר מדובר באירוע בטבע הדבר מצריך התארגנות של הקייטרינג לבישול בשטח, הגשה בצורה מאולתרת וכלים מתאימים.
  2. אירוע באולם כולל מיזוג אוויר, מה שמשפיע על טריות המנות. כאשר האירוע מתקיים בחוץ, במיוחד בקיץ, חשוב לבחור במנות שיחזיקו מעמד במזג האוויר החם ולא יהרסו בתוך זמן קצר, לפני שהאורחים בכלל יספיקו ליהנות מהן.
  3. אירוע המתקיים בחוץ, במיוחד בימי הקיץ החמים, מתאים למנות קלילות יותר, קרות ומרעננות, בעוד לאירוע המתקיים באולם יכולות להתאים גם מנות חמות וכבדות, ללא כל קשר למזג האוויר שבחוץ.

לכן חשוב מאוד לדעת כי לא רק השעה בה מתקיים האירוע משפיעה על הקייטרינג, אלא גם, ובעיקר, המיקום בו אתם מתכננים לחגוג את האירוע וחשוב לבחור קייטרינג שמסוגל לבצע הגשה במיקום כזה.

לכן לפני שאתם בוחרים קייטרינג בחיפה חשוב שתחליטו על הצורה בה אתם רוצים לחגוג את האירוע שלכם וכך יהיה לכם קל יותר לקבל החלטות ולתת לקייטרינג הנחיות להן הוא זקוק בכדי לבנות את התפריט הנכון, להתארגן לאירוע מבחינה לוגיסטית וכל פרט נוסף אחר.