חייגו עכשיו לקבלת ההצעה האיכותית ביותר עבור הארוע שלכם!

מגשי כיבוד

מגשי כיבוד

 

מגשי הכיבוד של קייטרינג התאנה הם הרבה מעבר למגשי כיבוד סטנדרטיים, מגשי כיבוד אלו הם האיכותיים ביותר המוצעים בשוק כיום. מי שראה את מגשי הכיבוד שלנו, מיד מבין שלא מדובר במגשי כיבוד רגילים. מהרגע שנחשפים לכיבוד המוגש, מבינים שמדובר כאן ברמה אחת מעל כל שאר מגשי הכיבוד המוצעים. הצבעים, המבחר, הניחוחות והטעמים יוצרים לאורחים מראה ציורי של ממש. כיבוד איכותי לאירוע גורם לכך שזה יהיה אירוע שיזכרו לטובה. איך תרצו שיזכרו את האירוע שלכם?

 

למה מגשי כיבוד ואיך מזמינים?

 

כולנו הגענו להרמת כוסית בשלב זה או אחר בחיים המקצועיים שלנו, בדרך כלל מגשי כיבוד כוללים היצע די שטחי של בורקסים, כמה חטיפים ומשקאות ממותקים. מעבר לכך שמדובר במזון לא בריא, מדובר בזילות האירוע. מגשי הכיבוד שלנו יגרמו למזון באירוע שלכם להיות מסמר הערב, ואת זה יהיה למתארחים – קשה לשכוח. רוצים להזמין מגשי כיבוד? אנחנו לשרותכם.

לחצו כאן והתרשמו מהמגוון והאיכות

 

הכל בחומרי הגלם.

 

משום שבהרבה ממגשי הכיבוד מדובר במנות קטנות המלאות בטעם מתפרץ, אנו מקפידים על מראה המנות כמו גם על חומרי הגלם. כל עלה נענע, כל מחית עדינה, כל עשב תיבול, כל מאפה או קיש – מונחים בצורה אסתטית ומעוררת תאבון, זה הכי חשוב כאשר אתם מגישים מגשי כיבוד לאורחים שלכם. מגשי הכיבוד שלנו מגיעים לכל מקום ואירוע. כנסים, שבתות חתן, בר מצוות, אירועי חברה וכל אירוע אחר בו תרצו לפנק את האורחים שלכם בטעמים מיוחדים מכל העולם.

 

קרא עוד: מגשי אירוח | קייטרינג חלבי