חייגו עכשיו לקבלת ההצעה האיכותית ביותר עבור הארוע שלכם!

קייטרינג חלבי איכותי

קייטרינג חלבי איכותי – שרות בכל רחבי הארץ

איכות היא לא מילה גסה, ובכל הקשור למזון – איכות היא מילת המפתח! קייטרינג חלבי איכותי, הוא הרבה מעבר לממרח טעים, לחם דגנים וכמה פרוסות של עגבנייה.  

קייטרינג חלבי איכותי הוא הקפדה על הפרטים הקטנים ביותר, החל מסוג הקמח בו אנו משתמשים למגוון הקישים והמאפים שלנו, דרך המילוי העשוי מחומרי הגלם הטובים ביותר – ועד לאיכות הירקות והפירות המלווים קייטרינג חלבי ברמה גבוהה.

קייטרינג חלבי ברמה גבוהה – זו המומחיות שלנו 

כשהקמנו את קייטרינג התאנה, לפני כ-20 שנה, שמנו לעצמנו את הקייטרינג החלבי והאיכותי, בראש סדר העדיפויות שלנו. טיילנו בעולם, אספנו מנות מכפרים קטנים באיטליה ובצרפת, והגענו לארץ – כאן ייסדנו קייטרינג חלבי איכותי ברמה גבוהה במיוחד.

המוצרלה – 100% מוצרלה. הזיתים, בעיקר מזן קלמטה הגדלים ביוון – והגבינות האיכותיות ביותר שיש למחלבות הבוטיק בישראל ובעולם להציע.

כמובן שבקייטרינג חלבי התאנה הכל כשר ואף ניתן לקבל כשרות למהדרין למקפידים. מה שמבטיח לכם קייטרינג חלבי איכותי וכשר. כמו שאתם אוהבים. 

בקייטרינג חלבי התאנה אנו מקשיבים לכם 

את המטבח שלנו, בקייטרינג התאנה – אנו משפרים לאחר כל אירוע, אנו רואים מה אתם אוהבים לאכול, קשובים להערות האורחים, מוסיפים קצת למנה זו, ומשפרים את הרוטב במנה אחרת.

כך אנו בעצם עושים "שדרוג" מנות, כנדרש מקייטרינג חלבי איכותי המחובר לתודעה הצרכנית בשנת 2019.

לכן, בפעם הבאה שאתם מחפשים קייטרינג חלבי ברמה גבוהה – תוודאו שמדובר בקייטרינג המודע לצרכי קהל הסועדים, כי פשטידה כולם יודעים להכין – אך לא כולם יודעים מה אנשים אוהבים לאכול, וזו – המומחיות שלנו בקייטרינג חלבי התאנה.

 

קרא עוד: קייטירנג בשרי | קייטרינג טבעוני