חייגו עכשיו לקבלת ההצעה האיכותית ביותר עבור הארוע שלכם!

קייטרינג חלבי להרמת כוסית

פסטות? פשטידות? טאפסים? מה עוד צריך כדי להפוך סתם קייטרינג חלבי, לקייטרינג חלבי להרמת כוסית? אם תשאלו אותנו, כל מה שצריך הוא יד טובה של שף איכותי, חומרי גלם טובים ולקוחות מרוצים. אנחנו בקייטרינג התאנה מציעים ניסיון של למעלה מ-20 שנה בהסעדה מוסדית ופרטית ומבטיחים לקהל לקוחותינו טעמים של קייטרינג חלבי להרמת כוסית, באיכות ובטעם הטובים ביותר.

בואו נדבר על חומרי הגלם.

חומרי הגלם של קייטרינג התאנה, שמרכיבים את הקייטרינג החלבי להרמת כוסית שלנו – הם חומרי הגלם הטובים ביותר, הספקים שלנו הם ללא ספק המובילים בתחום ואנו משתפים עם חלקם פעולה – למעלה מ-20 שנה. למה? כי אנחנו מאמינים בשותפות וכך כאשר הסחורה הכי טובה מגיעה, אנחנו הראשונים לקבל אותה, זה הסוד שלנו. ככה זה כשאנחנו בין החברות המובילות בתחום, וכך גם הספקים שלנו.

מהיום למחר.

מתכננים הרמת כוסית אבל נזכרתם מעט מאוחר מדי? אל דאגה, מתוך שנות ניסיון רבות, אנו מציעים ללקוחתנו מגוון שירותים מהיר, מהיום למחר – כך שאף פעם לא יהיה חסר כלום, ותמיד תוכלו לקבל מענה. אנו מלווים ונותנים ייעוץ קולינרי למאות חברות במשק, בואו להצטרף להצלחה והזמינו עוד היום קייטרינג חלבי להרמת כוסית מבית קייטרינג התאנה. לעובדים שלכם, לצוות הספקים, לקהל הלקוחות שלכם, מגיע הטוב ביותר לרגל השנה העברית החדשה – וככזה, חשוב לדאוג להכל מראש. פנו אלינו, והסירו דאגה אחת מהראש. בהצלחה!

למידע נוסף בנושא מגשי אירוח לראש השנה במחירים מיוחדים ותפריט עשיר !!!