חייגו עכשיו לקבלת ההצעה האיכותית ביותר עבור הארוע שלכם!

קייטרינג טבעוני לאירועים מיוחדים

ידוע כי קייטרינג טבעוני אינו פשוט לאיתור. לאחרונה מתפרסמות כתבות בעיתונים על אולמות אירועים בהם הבעלים מסרבים לאפשר ללקוחות להחליף ספקים, בעיקר את ספקי הקייטרינג, והם נותרים ללא מענה. בלא מעט מאותן חברות קייטרינג חסרה התודעה הטבעונית, או קיימת במשורה. לכן ההמלצה שלנו אליכם היא כפולה. אתם טבעונים, החברים שלכם טבעונים אך ההפקה באולם מסרבת להחליף לכם את הקייטרינג? נתקו מגע. אתם לא צריכים להתפשר על רכיב כה חשוב כמו שירות הסעדה רצוי באירוע שלכם. לאחר שתמצאו אולם שלא עובד עם ספקים קבועים, מומלץ לקרוא לנו. אוכל טבעוני הוא המומחיות שלנו, משום שאנו מחברות ההסעדה הבודדות שלא מתייחסות לתחום הזה כ- "עשיית טובה ללקוח". אצלנו המטבח הטבעוני הוא אומנותי, מושקע, ומקורי. אנו מקיימים התייעצויות והשתלמויות עם שפים גדולים מחו"ל המתמחים במזון טבעוני.

מזון טבעוני – מאילוץ לרצונו החופשי של הסועד

אל תטעו: זה אינו שינוי תודעה, אלא לגמרי המציאות. אוכל טבעוני איכותי במאה ה- 21 לא צריך להיות אילוץ, אלא להשביע את רעבונו של הסועד ולתרום לו את אותה כמות ואותה איכות של ויטמינים כמו בשר. סועדים רבים ששומעים כי באירוע אליו הם הוזמנו יהיה קייטרינג טבעוני מדמיינים מסעדות פאסט פוד טבעוני זולות, ובצדק רב חוששים מהבאות. אולם מה שלא מובן לחלק ניכר מהציבור הוא שאוכל טבעוני אינו טעים/לא טעים בשל היותו דומה להמבורגר או לפיצה, כמקובל באותן מסעדות. האוכל הטבעוני צריך להיות טעים, עתיר ויטמינים וכמובן משביע ומספק. לכן, אצלנו לא תמצאו סֶייטָן שנראה כמו בשר או טופו שנראה כמו גבינה לבנה, אלא מאכלים המבוססים על קטניות, סולת, טחינה, שיבולת שועל, והרבה תיבול טעים שיגרום לכל אחד ואחת מכם ליהנות באמת ובתמים ממה שאוכלים.

סוגי קייטרינג טבעוני מבית משנתנו

אנו מציעים קייטרינג טבעוני המבוסס על חומרי גלם מוכרים כגון שעועית, עדשים אדומות, וגידולי שדה כמו תפוחי אדמה ובצל. לצד התבלינים המוכרים לכם, אנו מתבלים את מזוננו גם בחומרים נדירים יותר כמו עירית, לענה וגדילן – כולם נובעים מצמחים אורגניים לחלוטין. את המנות ניתן לעצב בשלל דרכים – החל מדרום אמריקאי המבוסס על בטטות ותפוחי אדמה, ועד סגנונות ירוקים בסגנונות מערביים מוכרים יותר.

מעוניינים באירוע באולם? בגן אירועים? בג'ימבורי? בבית שלכם? בחוף הים? יש לכם למי לפנות! קיטריינג חלבי בהוד השרון מספק שירותי הסעדה לכל סוגי האירועים, גדולים כקטנים, מרוכזים או מבודרים כאחד. אנו נותנים שירות ליזמים של מסיבות אירוסים קטנות לחוף הים וגם למתחתנים עצמם על מאות האורחים שלהם. אנו משרתים באירועי בר מצווה המוניים וגם מספקים כיבוד לבתי כנסת בטקס הקטן והצנוע יותר ומספקים שירות כשר ואפילו כשר למהדרין למחמירים.

תכנון מבנה הארוחה

בואו בנחת למשרדינו, טעמו ממיטב מאכלי הבוטיק שלנו, ובנו לכם תפריט קייטרינג ייחודי. אנו נשמח לסייע לכם להרכיב תפריט מנצח וחיוני עבור האירוע שלכם. חברתנו תעמיד לרשותכם את עיקר מאכליה הטעימים ותאפשר לאורחים שלכם הנאה צרופה של ממש.

תכנון מערך ההגשה

יהיו רגעים באירוע שמלצרים הם אלו שיגישו את המאכלים, ויהיו רגעים אחרים בהם תהיה הגשה עצמית או הגשה מפוקחת של מלצר מטעמנו שיעמוד בדוכן. בדרך כלל, אנו נוהגים לחלק את פריטי המזון שלנו ל- 3 חלקים: מתאבנים קרים, שיכולים בדרך כלל להילקח בהגשה עצמית מלאה. מתאבנים חמים, שבדרך כלל נוצר מחסור בהם, ולכן הם יוגשו רק על ידי עובד מיומן (קיים סיכון שהאורחים יכוו, ולכן גם זה שיקול). המנות העיקריות והקינוחים יוגשו כמובן על ידי מלצרים כשהאורחים שלכם כבר ישובים בשולחנותיהם.

המלצה לקייטרינג באירוע קטן וממועט בזמן

במצב כזה, הכי כדאי לספק מאכלים ממש כמספר הנפשות שיקחו חלק באירוע, ולהציב אותם בדוכני הגשה עצמית. אם מדובר באירוע בסדר גודל בינוני, של 20 איש ומעלה, כדאי לשקול להציב נציגים שלנו בדוכנים לחלוקה בטוחה של המזון לכל סועד. באירוע קטן – אין הרבה זמן ללוגיסטיקה והיערכות, ולכן חשוב להספיק כמה שיותר משימות. לכן, הדרך היעילה ביותר לשלב קייטרינג תהיה דוכנים עליהם יונחו מגשי כיבוד רלוונטיים. חשוב לציין כי לאחרונה יותר ויותר ישראלים בוחרים לחגוג סוגים כאלו של אירועים ולשלב בהם קייטרינג מקצועי כחלק מציבור המוזמנים. אנו עושים זאת לא מעט פעמים בשנה, ונשמח לעמוד גם לרשות האירוע שלכם.

יש לכם שאלות? רוצים לדעת עוד? פנו אלינו למידע נוסף על קיטריינג לאירוע טבעוני!